Kolejni studenci skorzystają z programu „ISOF dla uczelni”!
Politechnika Świętokrzyska w Kielcach to kolejna uczelnia, która dołączyła do ogólnopolskiego programu „ISOF dla Uczelni”. Dzięki temu wybrani studenci będą mogli korzystać nowoczesnego i kompleksowego systemu ISOF-ERP. Głównym założeniem programu jest przygotowanie studentów do pracy z wykorzystaniem informatycznych systemów zarządzania klasy ERP, co ma na celu uczynienie ich kwalifikacji konkurencyjnymi na rynku pracy.
ISOF-ERP składa się z wielu modułów odpowiadających poszczególnym płaszczyznom działalności biznesowej, niezbędnych do funkcjonowania firmy.
Moduły ISOF-ERP:
- CRM: Aktywności, Marketingowy, Analityczny, Zadaniowy, Serwisowy, Portfolio,
- DMS: Zarządzanie dokumentami elektronicznymi i obiegi, formularze, podpisy i pieczęci cyfrowe,
- Sprzedaż i E-commerce,
- Magazyn,
- Rachunkowość: Finanse i Księgowość, Płace i Kadry, Majątek Trwały, Dekretacja, Zakupy, OCR/DOREMO, Windykacja, Kasa-Bank, Książka Przychodów i Rozchodów, Jednolity Plik Kontrolny, Ryczałt,
- Produkcja,
- Logistyka: zamówienia od klientów i zamówienia do dostawców,
- Portale B2B: Serwisowy, Dokumentowy, Zamówieniowy,
- Centrum Dowodzenia/Business Intelligence.
Sprzęgi ISOF-ERP z zewnętrznymi systemami
Dzięki sprzęgom systemu ISOF z zewnętrznymi systemami KAS/JPK i ZUS, a także GUS, NBP, KRS czy do bankowości bezpośredniej (BNP Paribas Bank Polska S. A. - GOconnect, Pekao S. A. - PekaoReady oraz PKO BP – w przygotowaniu), ISOF łączy wszystkie systemy w jedną całość, przez co każdy obszar działalności przedsiębiorstwa jest objęty działaniem systemu. System ISOF-ERP posiada również niezbędne sprzęgi z systemami sprzedaży internetowej, jak BaseLinker, platformą aukcyjną Allegro, sklepami internetowymi: Shoper, IdoSell Shop, WooCommerce, a także z firmami kurierskimi: DPD, DHL, InPost. Dzięki temu do obsługi firmy za pomocą systemu nie są potrzebne żadne dodatkowe programy.
Nowe kwalifikacje dla studentów
Z wykorzystaniem jednej aplikacji studenci uczą się wszystkich niezbędnych w codziennej pracy mechanizmów. Zdobywają również praktyczne umiejętności modelowania i zarządzania procesami biznesowymi przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu informatycznego klasy ERP. Dla firmy HEUTHES ważne jest to, że dzięki studentom korzystającym z systemu w ramach programu system zyskuje kolejnych, przeszkolonych użytkowników, którzy zdobywają certyfikaty ze znajomości systemu. Następnie będą mogli wykorzystywać swoją wiedzę w przyszłej pracy.
Podstawowe korzyści z przystąpienia do programu:
- dostęp do komercyjnej, w pełni funkcjonalnej wersji systemu ISOF-ERP - nowoczesnego i rozwijanego od 2000 roku,
- możliwość praktycznego poznania systemu ERP, który jest wykorzystywany przez wiele firm,
- dostęp do oprogramowania przez przeglądarkę internetową, bez konieczności instalacji dodatkowych programów,
- brak potrzeby zakupu i utrzymywania serwerów, systemów operacyjnych i baz danych, firma HEUTHES udostępnia oprogramowanie w trybie outsourcingu – obniżenie kosztów obsługi serwisowej pracowni komputerowych,
- dostęp do autorskiego, ramowego programu zajęć laboratoryjnych firmy HEUTHES - Akademia ISOF,
- wsparcie indywidualnego opiekuna HEUTHES przypisanego do Uczelni,
- kursy e-learningowe dla studentów.
Akademia ISOF
Przekazanie dostępów dla użytkowników systemu w ramach danej uczelni ustalane jest indywidualnie, jednak nigdy nie jest ich mniej niż 30. Zarówno wykładowcy, jak i studenci korzystają z bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń w zakresie użytkowania systemu, przeprowadzanych przez wykwalifikowanych pracowników HEUTHES. Opracowaliśmy również system nauki w trybie e-learningu. W ramach pięciu kursów dostępne są zestawy quizów, po rozwiązaniu których można uzyskać imienny certyfikat Akademii ISOF potwierdzający bardzo dobrą znajomość zagadnień występujących w systemach ERP i CRM. W ciągu ostatnich 7 lat kilka tysięcy studentów odbyło cykl zajęć i po zdaniu egzaminów w formie elektronicznej otrzymało certyfikaty znajomości systemu ERP ISOF.
Od powstania w programie „ ISOF dla Uczelni” wzięło udział 31 szkół wyższych, m. in.:
- Uniwersytet Szczeciński
- Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
- Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
- Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
- Politechnika Bydgoska
- Politechnika Gdańska
- Politechnika Morska w Szczecinie
- Politechnika Świętokrzyska
- Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
- Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu
- Akademia im. Jakuba Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim
- Fundacja Profesjonalnej Edukacji Akademickiej
- Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
Uczelnie uczestniczące w programie dokonują corocznie stałą opłatę. W ramach uczestnictwa w Programie „ISOF dla Uczelni” firma HEUTHES oferuje również opiekę wdrożeniową oraz dydaktyczną. Zainteresowanych przystąpieniem do programu „ISOF dla Uczelni” zachęcamy do zapoznania się z niezbędnymi informacjami opublikowanymi na naszej stronie internetowej: https://www.isof.pl/dla_uczelni.hdb