Przemysł 4.0

ISOF wspiera koncepcję Industry 4.0 (Przemysł 4.0) oznaczającą nowe podejście do produkcji objętej wszechstronnym wsparciem nowoczesnych technologii.

ISOF posiada mechanizmy wspomagające procesy produkcyjne zachodzące w małej lub średniej firmie produkcyjnej.

Realizacja zlecenia w produkcji wymaga koordynacji prac pracowników, zamówień do dostawców, oraz kontroli kosztów wykonania zlecenia. Dlatego proces produkcyjny umożliwia szczegółowe zaplanowanie wszystkich elementów i czynności zlecenia. Uwzględnia obsługę i wykonanie wszystkich usług, zamówienie/pobranie z magazynu potrzebnych towarów wg zdefiniowanych procedur, ustalenie zadań dla pracowników, zleceń do podwykonawców wraz z zebraniem wszystkich kosztów i wystawieniem faktury. Słowniki czynności, towarów i usług są dynamicznie kształtowane przez każdą firmę. Możliwe jest również budowanie szablonów zleceń produkcyjnych dla powtarzających się zleceń.

Wszystkie wymienione zagadnienia biorące udział w procesie produkcyjnym są zrealizowane w formie osobnych modułów pomiędzy którymi przepływają informacje. Dla użytkownika modułu Produkcja proces przepływu informacji pomiędzy innymi modułami odbywa się "w tle" i jest prowadzony bez konieczności przechodzenia pomiędzy modułami.

Więcej informacji o module Produkcja znajduje się na stronie poświęconej temu rozwiązaniu.Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›