Dokumentacja

Możliwości ISOF-ERP

ISOF-ERP to nowoczesny i elastyczny system, który pozwoli Ci na zarządzanie firmą dowolnej branży poprzez Internet. Nie ma potrzeby instalowania oprogramowania na stacjach roboczych. Aby poznać pełnię funkcji ISOF-ERP sięgnij po opis możliwości systemu. Dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o zakupie. Przekonaj się, jak wielkim ułatwieniem może być ISOF-ERP w prowadzeniu Twojego biznesu.

Pobierz Możliwości ISOF-ERP

Praca z systemem ISOF-ERP w sieci sklepów i magazynów własnych oraz partnerskich

Materiał opisuje szczegóły pracy z systemem ISOF-ERP w firmach z rozproszoną strukturą, posiadających sieci sklepów i magazynów własnych oraz sklepów partnerskich. Dzięki wykorzystaniu systemów ISOF w każdej jednostce organizacyjnej firmy i odpowiedniej komunikacji między nimi, możliwe jest spójne zarządzanie sprzedażą oraz magazynami. Dodatkowo przedstawione zostały korzyści płynące z wdrożenia systemu ISOF-ERP, proces dostarczenia systemu oraz porównanie kosztów zakupu i eksploatacji naszego systemu z innymi, dostępnymi na rynku.

Pobierz broszurę

ISOF-API - wymiana danych

Różne moduły systemu ISOF-ERP zawierają rozbudowane sprzęgi z zewnętrznymi rozwiązaniami informatycznymi. Dzięki temu możliwe jest łatwe i szybkie importowanie oraz eksportowanie danych z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Połączenie z Ministerstwem Finansów, ZUS, sklepami internetowymi i platformami aukcyjnymi, firmami kurierskimi, a także płatnościami elektronicznymi to tylko wybrane funkcjonalności dostępne podczas pracy w systemie ISOF-ERP.

Pobierz ISOF-API

12 wyzwań zarządzania

Mamy dla Ciebie szereg artykułów w których dowiesz się m.in. o wygrywających strategiach biznesowych dla firm, o tendencjach w produkcji oprogramowania. Możesz również poznać metodykę wdrożeń systemów oraz dowiedzieć się o metodach modelowania procesów biznesowych z wykorzystaniem oprogramowania dla firm.

Pobierz 12 wyzwań zarządzania

Kup ISOF-ERP

W dokumencie przedstawiono ścieżkę czynności, które możesz wykonać samodzielnie aby kupić i szybko rozpocząć pracę z ISOF-ERP. Przypominamy, że oferujemy również bezpłatną 30-dniową wersję demo w której możesz przetestować nasz system.

Pobierz Kup ISOF-ERP

Regulamin ISOF-ERP

Regulamin zawiera definicje podstawowych pojęć związanych z systemem ISOF-ERP oraz określa zasady jego użytkowania. Dzięki lekturze tego dokumentu możesz dowiedzieć się jak zawrzeć umowę i jaki jest zakres usług zdalnego przetwarzania informacji oraz poznać Twoje prawa oraz nasze obowiązki jako dostawcy oprogramowania.

Pobierz Regulamin ISOF-ERP

Katalog szkoleń ISOF-ERP

Każdy użytkownik systemu ISOF-ERP może skorzystać z oferty szkoleniowej HEUTHES. Oferujemy 2 rodzaje szkoleń z pracy w systemie. Pierwszy z nich to atrakcyjne cenowo konferencje on-line lub tradycyjne szkolenia w siedzibie Klienta lub firmy HEUTHES. Zapoznaj się z wykazem dostępnych szkoleń i wybierz te, które pozwolą Ci efektywniej korzystać z systemu.

Pobierz Katalog szkoleń ISOF-ERP

Podpisywanie cyfrowe dokumentów w ISOF

W systemie ISOF można podpisywać dokumenty cyfrowe: pieczęcią firmową, podpisem niekwalifikowanym oraz podpisem kwalifikowanym. Podpisane dokumenty mogą być następnie wysłane do kolejnych osób za pomocą zdefiniowanego wcześniej obiegu dokumentów w DMS lub też wysłane wprost pocztą elektroniczną.

Pobierz Podpisywanie cyfrowe dokumentów w ISOF

Zakładanie użytkowników i generowanie certyfikatów Portalu Zamówieniowego

Portal Zamówieniowy to rozwiązanie, które pozwala klientom systemu ISOF wprowadzać, składać, edytować, przeglądać i wyszukiwać zamówienia przez Internet. Portal posiada standardowe elementy systemów B2B. Dzięki lekturze tego dokumentu możesz dowiedzieć się jak w prosty sposób założyć i wygenerować certyfikat dla użytkownika Portalu Zamówieniowego.

Pobierz Zakładanie użytkowników i generowanie certyfikatów Portalu Zamówieniowego.

Instalacja certyfikatu Portalu Zamówieniowego

W dokumencie przedstawiono szereg czynności, które możesz wykonać samodzielnie, aby przeprowadzić instalację certyfikatu Portalu Zamówieniowego użytkownika. Portale są przeznaczone dla partnerów użytkowników systemu i znacznie usprawniają procesy obsługi zamówień B2B, zgłoszeń serwisowych oraz wymianę dokumentów elektronicznych, w tym formularzy.

Pobierz Instalacja certyfikatu Portalu Zamówieniowego

Integracja systemu ISOF-ERP z e-sklepem na platformie Shoper®

Integracja ISOF z popularnymi sklepami internetowymi Shoper® umożliwia dwustronną komunikację pomiędzy systemami. Możliwy jest zarówno eksport towarów z ISOF do bazy produktów sklepu, jak i import do ISOF zamówień ze sklepów Shoper®. Pobrane zamówienia mogą zostać kompleksowo obsłużone w systemie ISOF. Integracja umożliwi również aktualizację statusów zamówień czy synchronizację cen i stanów magazynowych.

Pobierz Integracja systemu ISOF-ERP z e-sklepem na platformie Shoper®


Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›