Integracja ISOF z platformą Shoper®


Integracja ISOF z Shoper®

Integracja ISOF z popularnymi sklepami internetowymi Shoper® umożliwia dwustronną komunikację pomiędzy systemami. Możliwy jest zarówno eksport towarów z ISOF do bazy produktów sklepu, jak i import do ISOF zamówień ze sklepów Shoper®.Pobrane zamówienia mogą zostać kompleksowo obsłużone w systemie ISOF. Integracja umożliwi również aktualizację statusów zamówień czy synchronizację cen i stanów magazynowych. Dodatkową zaletą naszego rozwiązania jest prosty i szybki sposób integracji.

Integracja systemu ISOF z Shoper® umożliwia:

  • pobieranie zamówień z Shoper® do panelu ISOF,
  • wystawianie paragonów i faktur do pobranych zamówień z Shoper®,
  • eksport towarów z systemu ISOF do Shoper®,
  • automatyczna synchronizacja cen i stanów magazynowych z z ISOF do Shoper® (Dla towarów wyeksportowane do sklepu w których cena lub stan magazynowy zmienił się od czasu ostatniej aktualizacji),
  • synchronizacja statusów zamówień pomiędzy systemami (Dla zamówień, których status zmienił się od czasu ostatniej aktualizacji),
  • przekazywanie numerów nadania do zamówienia,
  • nadawanie i generowanie listów przewozowych u wielu przewoźników z systemu ISOF do pobranych zamówień z Shoper®.

Shoper

Przykład integracji sklepu internetowego oraz łatwy import i eksport danych między systemami został przedstawiony na filmie Integracja ISOF z Shoper®, IdoSell Shop® oraz WooCommerce®:


Nazwa Shoper® i związane z nimi znaki towarowe i usługowe są zastrzeżone i są własnością firmy Dreamcommerce S.A.
Wszystkie pozostałe znaki towarowe, usługowe oraz nazwy handlowe wymienione w tej witrynie są własnością odpowiednich firm.


Pobierz dokumentację PDF


Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›