Dla dyrektora IT

Nowoczesne technologie źródłem sukcesów


Jest coś, co potwierdza moc technologii. Tym czymś jest trwały sukces odnoszony przez firmy, które wykorzystują je we właściwy sposób. Firmy z sektora MSP, które w większości stawiają na nowoczesne technologie informatyczne stanowią obecnie najprężniej rozwijający się dział gospodarki. Większość rozbudowuje swój potencjał informatyczny pod kątem dłuższej perspektywy i ich strategie tylko na tym zyskują.

Informatyka wsparciem rozwoju firmy


Szefowie informatyki są wyjątkowo cennymi pracownikami każdej firmy. Panowanie nad infrastrukturą teleinformatyczną łączą ze znajomością procesów biznesowych. Wiedzą, że informatyka powinna wspierać ludzi w podejmowaniu dobrych decyzji lub działań będących w interesie Klientów ich firmy. Zdają sobie sprawę z potencjału drzemiącego w nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych i potrafią wybrać właściwe, które spełni wymagania pracowników oraz zadecyduje o rozwoju firmy.

ISOF to swobodny wybór środowiska


Stworzyliśmy własne technologie informatyczne, które wykorzystujemy do budowy naszych systemów. Niektóre z nich to:
  • CLIENT-WEB-SERVER®,
  • HDB,
  • INFOSTRADA BANKOWA®,
  • INFOSTRADA BIZNESOWA,
  • CLIENT-WAP-SERVER,
  • BALANCED-CLIENT-SERVER,
  • PRODUKTOWY SYSTEM BANKOWY,
  • CLIENT-WEB-VoIP.

Umożliwiają one budowę dowolnych aplikacji, przeznaczonych na dowolne platformy i pracę systemów w środowisku rozproszonym przy zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych. Dzięki nim możemy realizować naszą strategię Linapaje (,,Linux Naszym Przyjacielem Jest'') która polega na tym, iż dajemy użytkownikom swobodny wybór pomiędzy różnymi środowiskami zarówno na serwerze jak i na stacji roboczej.

SaaS – szybkie wdrożenie


ISOF jest dostępny w trybie SaaS (outsourcingu), który zapewnia szybkie wdrożenie systemu bez konieczności inwestowania w serwery czy bazy danych. Przy atrakcyjnej cenie Klient otrzymuje do dyspozycji nowoczesne oprogramowanie, HEUTHES troszczy się o resztę.
Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›