Integracja ISOF z platformą IdoSell Shop®


Integracja ISOF z IAI Shop®

System ISOF posiada integrację z jednym z najpopularniejszych sklepów internetowych IdoSell Shop®. Integrację pomiędzy systemami umożliwia dwustronna komunikacja dzięki której możliwy jest zarówno import zamówień ze sklepu jak i eksport bazy produktów z ISOF do IdoSell Shop®. Pobrane zamówienia mogą zostać kompleksowo obsłużone w systemie ISOF. Integracja umożliwi również aktualizację statusów zamówień czy synchronizację cen i stanów magazynowych. Dodatkową zaletą naszego rozwiązania jest prosty i szybki sposób integracji.

Integracja systemu ISOF z IdoSell Shop® umożliwia:

  • pobieranie zamówień z IdoSell Shop® do panelu ISOF,
  • wystawianie paragonów i faktur do pobranych zamówień z IdoSell Shop®,
  • eksport towarów z systemu ISOF do IdoSell Shop®,
  • synchronizacja cen i stanów magazynowych z ISOF do IdoSell Shop® (Dla towarów wyeksportowane do sklepu w których cena lub stan magazynowy zmienił się od czasu ostatniej aktualizacji),
  • aktualizacja statusów zamówień (Dla zamówień, których status zmienił się od czasu ostatniej aktualizacji),
  • przekazywanie numerów nadania,
  • nadawanie i generowanie listów przewozowych u wielu przewoźników z systemu ISOF do pobranych zamówień z IdoSell Shop®.

Przykład integracji sklepu internetowego oraz łatwy import i eksport danych między systemami został przedstawiony na filmie Integracja ISOF z Shoper®, IdoSell Shop® oraz WooCommerce®:


Nazwa IdoSell Shop® i związane z nimi znaki towarowe i usługowe są zastrzeżone i są własnością firmy IAI S.A.
Wszystkie pozostałe znaki towarowe, usługowe oraz nazwy handlowe wymienione w tej witrynie są własnością odpowiednich firm.


Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›