Obsługa punktów sprzedaży POS (Point of Sale)


Moduł ISOF-POS jest złożeniem funkcji przeznaczonych specjalnie dla niewielkich firm zarządzających wieloma punktami sprzedaży. Umożliwia pracującemu w punkcie sprzedaży wystawianie faktur, paragonów i innych dokumentów sprzedażowych z dostępem do Raportów kasowych, Magazynu oraz sprzęgiem do drukarki fiskalnej. Dzięki dodatkowym funkcjom umożliwia wprowadzenie zindywidualizowanej pracy i obsługi systemu przez wielu użytkowników (sprzedawców) na tym samym, pojedynczym stanowisku komputerowym. Zablokowanie i odblokowanie ISOF-POS jest możliwe przy pomocy kodu paskowego odczytywanego przez czytnik zwykle znajdujący się w punkcie sprzedaży lub poprzez hasło.

Przetestuj
sprzedaż mobilną
»

Zarządzający siecią sprzedaży ma z kolei dostęp do wszystkich modułów systemu ERP obejmujących m.in. CRM, DMS, Logistykę z Zamówieniami do dostawców oraz Zamówieniami od klientów, Magazyn z centralnym dostępem do informacji o stanach magazynowych w każdym magazynie i sklepie, Rachunkowość, Płace i Kadry.

Dzięki ISOF-POS można niewielkim kosztem obsłużyć dziesiątki sklepów połączonych w jeden organizm, z jednym punktem zarządzającym całością. Punkty sprzedaży nie potrzebują specjalnego oprogramowania, ponieważ do ich obsługi potrzebny jest tylko Internet i przeglądarka internetowa. Planowana jest również integracja ISOF-POS z wbudowanymi w tablety kamerami wykorzystywanymi w charakterze czytników kodów kreskowych.


Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›