Promocje

Promocja - „Zdalna praca w ISOF”

Odpowiednie oprogramowanie to niezbędny element zdalnej pracy w dobie koronawirusa. HEUTHES, wychodząc naprzeciw potrzebom firm, uruchamia obecnie nową promocję obejmującą 50% rabatu na system ISOF, na okres 3 miesięcy, dla nowych Klientów. ISOF to Internetowy System Obsługi Firmy, z pomocą którego można prowadzić biznes z dowolnego miejsca na laptopie, tablecie czy smartfonie. Potrzebna jest tylko przeglądarka internetowa i dostęp do Internetu.
Zobacz promocję „ZDALNA PRACA W ISOF”

Poznaj cenę indywidualną


Promocja „Polecam ISOF”

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji "POLECAM ISOF" dla stałych i nowych klientów! Wystarczy polecić firmę, zainteresowaną Internetowym System Obsługi Firmy (ISOF), żeby odebrać rabaty dla obydwu firm zgodnie z Regulaminem Promocji!
Zobacz promocję „POLECAM ISOF”

Poznaj cenę indywidualną


Promocja sezonowa

Zapraszamy do skorzystania z Sezonowej Promocji dla nowych klientów ISOF-ERP. Uruchom wersję demonstracyjną i ciesz się rabatem 30% na pierwsze trzy miesiące wynajmu systemu ISOF-ERP w trybie UZPI (SaaS)

System ISOF-ERP jest zaawansowanym systemem zapewniającym pełną obsługę firm dowolnej branży (Zamówienia, Sprzedaż, Magazyn, Księgowość, Produkcję,CRM, DMS, Logistykę, Portale B2B i inne).
Zobacz Sezonową Promocję

Poznaj cenę indywidualną


Promocja "ISOF dla Innowacji"

Firma HEUTHES postanowiła objąć mecenatem Centra Innowacji i skupione wokół nich Firmy Innowacyjne. Specjalnie dla nich został stworzony program "ISOF dla Innowacji".

Zobacz promocję „ISOF dla Innowacji”
Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›