Promocje

Promocja „Polecam ISOF”

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji "POLECAM ISOF" dla stałych i nowych klientów! Wystarczy polecić firmę, zainteresowaną Internetowym System Obsługi Firmy (ISOF), żeby odebrać rabaty dla obydwu firm zgodnie z Regulaminem Promocji!
Zobacz promocję „POLECAM ISOF”

Poznaj cenę indywidualną


Promocja WIOSENNA

Zapraszamy do skorzystania z Wiosennej Promocji dla nowych klientów ISOF-ERP. Uruchom wersję demonstracyjną i ciesz się rabatem 30% na pierwsze trzy miesiące wynajmu systemu ISOF-ERP w trybie UZPI (SaaS)

System ISOF-ERP jest zaawansowanym systemem zapewniającym pełną obsługę firm dowolnej branży (Zamówienia, Sprzedaż, Magazyn, Księgowość, Produkcję,CRM, DMS, Logistykę, Portale B2B i inne).
Zobacz Wiosenną Promocję

Poznaj cenę indywidualną


Promocja „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ”

Moduł PRODUKCJA w systemie ISOF pozwala na obsługę kompletnego procesu produkcji: od definicji produktu, poprzez zamówienie od klienta, realizację, finalne rozliczenie FK, aż do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Promocyjna cena miesięcznej opłaty abonamentowej UZPI za moduł Produkcja w systemie ISOF wynosi 1 zł netto, za jednego użytkownika. Promocyjna opłata dotyczy okresu do końca 2017 roku.
Zobacz promocję „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ”

Poznaj cenę indywidualną


Promocja "ISOF dla Innowacji"

Firma HEUTHES postanowiła objąć mecenatem Centra Innowacji i skupione wokół nich Firmy Innowacyjne. Specjalnie dla nich został stworzony program "ISOF dla Innowacji".

Zobacz promocję „ISOF dla Innowacji”
Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›