Promocja „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ”

Promocja "MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ" Specjalna promocja adresowana do firm zajmujących się produkcją. Dzięki niej można w dużo prostszy sposób zostać użytkownikiem systemu ISOF, rozwiązania klasy ERP wspomagającego produkcję i zarządzanie przedsiębiorstwem dowolnej branży.

Obniżamy barierę wejścia do minimum! Koniecznie zapoznajcie się Państwo ze szczegółami. Można naprawdę dużo zyskać. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem systemu wspomagającego zarządzanie produkcją i firmą, to nie odwlekajcie tej decyzji na później. Zróbcie to teraz!

Co zyskujesz

W ramach promocji "MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ" każdy Klient zyskuje:

  • obniżoną do 1 zł miesięczną opłatę za użytkowanie modułu Produkcja

Regulamin promocji „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ” [więcej..]

1. Organizatorem promocji jest przedsiębiorstwo HEUTHES sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

2. Promocja „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ” obowiązuje od dnia 22.03.2017 r. do 31.12.2019 r.

3. Promocyjna cena miesięcznej opłaty abonamentowej UZPI za moduł Produkcja w systemie ISOF wynosi 1 zł netto, za jednego użytkownika. Promocyjna opłata dotyczy okresu do końca 2019 roku.

4. W promocyjnej cenie można wykupić dostęp do modułu Produkcja dla maksymalnie 20 użytkowników.

5. W przypadku każdego dotychczasowego użytkownika systemu ISOF, który chciałby skorzystać z promocji „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ”, nie pobiera się opłaty za podpisanie aneksu do systemu ISOF.

6. Korzystając z promocji „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ” można rozszerzyć funkcjonalność systemu ISOF o kolejne moduły zgodnie ze standardowym cennikiem dostępnym na stronie www.isof.pl.

7. Korzystając z promocji „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ” istnieje możliwość jednoczesnego rozszerzania liczby użytkowników oraz funkcjonalności (aneksowanie). Jest to możliwe na standardowych zasadach.

8. Klient dokonujący zakupu systemu ISOF w ramach promocji „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ” zobowiązuje się do terminowego regulowania wszystkich płatności wobec HEUTHES. HEUTHES może wypowiedzieć umowę w przypadku nieterminowych płatności Klienta.

9. Szczegółowe warunki świadczenia usługi zdalnego przetwarzania informacji zawarte są w nadrzędnym Regulaminie UZPI ISOF dostępnym na stronie www.isof.pl/regulamin.

10. Promocja nie łączy się z innymi promocjami HEUTHES.

11. Promocja dotyczy tylko zakupu dodatkowego modułu Produkcja systemu ISOF w trybie SaaS (wynajem, usługa zdalnego przetwarzania informacji) i nie jest nią objęty zakup licencji na użytkowanie systemu ISOF.

12. Przedsiębiorstwo HEUTHES jako organizator promocji „MODUŁ ISOF-PRODUKCJA ZA ZŁOTÓWKĘ” zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w niniejszym Regulaminie oraz do zawieszenia promocji lub jej odwołania w każdym czasie bez podawania przyczyny.

 
Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›