Promocja Zdalna Praca w ISOF

Zalna praca w ISOF

Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Odpowiednie oprogramowanie to niezbędny element zdalnej pracy w dzisiejszych czasach. HEUTHES, wychodząc naprzeciw potrzebom firm, uruchamia obecnie nową promocję obejmującą 50% rabatu na system ISOF, na okres 3 miesięcy, dla nowych Klientów. ISOF to Internetowy System Obsługi Firmy, z pomocą którego można prowadzić biznes z dowolnego miejsca na laptopie, tablecie czy smartfonie. Potrzebna jest tylko przeglądarka internetowa i dostęp do Internetu.

Promocja dotyczy:

  • Systemu ISOF-ERP (uruchom wersję demonstracyjną), który jest zaawansowanym systemem zapewniającym pełną obsługę firm dowolnej branży (Zamówienia, Sprzedaż, Magazyn, E-commerce, Księgowość, Produkcja, CRM, DMS, Logistyka, Portale B2B i inne).
  • Systemu ISOF-WORKFLOW (uruchom wersję demonstracyjną), innowacyjnego rozwiązania ECM (Enterprise Content Management) z zakresu zarządzania obiegami dokumentów i pracy adresowanych do przedsiębiorstw, urzędów, instytucji, placówek medycznych, finansowych i banków.
  • Systemu ISOF-BIURA RACHUNKOWE (uruchom wersję demonstracyjną), nowoczesnego oraz funkcjonalnego narzędzia, mającego na celu zoptymalizować działanie Biura Rachunkowego.

W celu zapoznania się ze szczegółami Promocji zachęcamy do przeczytania regulaminu promocji oraz do kontaktu z działem handlowym (kontakt@heuthes.pl).

Co zyskujesz

W ramach promocji "Zdalna Praca w ISOF" otrzymuje 50% rabatu na cały system ISOF na 3 miesiące.


Regulamin promocji „ISOF na czas pandemii” [więcej..]

1. „Organizatorem Promocji” jest przedsiębiorstwo HEUTHES sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Koński Jar 8/30, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS:0000184163.

2. Promocja obowiązuje od 1.1.2021 r., do 31.12.2023 r.

3. „Systemy ISOF” objęte promocją: ISOF-ERP, ISOF-WORKFLOW oraz ISOF-BR.

4. Promocyjny rabat zostanie przyznany w momencie podpisania umowy na wynajem systemu w trybie UZPI, przez Firmę korzystającą z promocji. Promocyjny rabat to 50% kwoty brutto zapisanej w umowie (lub aneksie) wynajmu Systemu ISOF i obejmuje pierwsze, pełne trzy miesiące wynajmu Systemu ISOF.

5. Organizator może wypowiedzieć Promocję Klientowi, jeżeli płatności na jego rzecz nie są dokonywane w terminie.

6. Szczegółowe warunki świadczenia Usługi Zdalnego Przetwarzania Informacji zawarte są w nadrzędnym Regulaminie UZPI ISOF dostępnym na stronie www.isof.pl/regulamin.

 
Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›