Zdalna praca w ISOF

Funkcje wspierające firmy w dzisiejszych czasach.

Zalna praca w ISOF

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w trosce o bezpieczeństwo Państwa pracowników oferujemy w obniżonej cenie funkcjonalności systemu ISOF, które pomogą prowadzić Państwa biznes w dzisiejszych czasach.


Elektroniczny obieg dokumentów

Warto wprowadzić w Państwa firmie pełny obieg dokumentów i formularzy elektronicznych wraz z podpisem elektronicznym i cyfrową pieczęcią firmową. Obiegi to łatwy i szybki dostęp do dokumentów z eliminacją ryzyka ich zagubienia oraz kontrolą dostępu do informacji.

Podpis cyfrowy

Podpis cyfrowy oraz pieczęć cyfrowa daje wygodę i szybkość podpisywania dokumentów oraz większą trudność w podrobieniu w stosunku do tradycyjnego podpisu odręcznego. W dobie pandemii to również brak konieczności kontaktu z innymi osobami przy okazji składania podpisu odręcznego.

E-commerce

Rozwiązania z zakresu E-commerce, sprzęgi do Allegro®, Shoper®, IdoSell Shop® oraz WooCommerce®, a także sprzęgi do kurierów DPD®, DHL® oraz inPost®. Zyskują Państwo możliwość sprzedaży w wielu kanałach oraz automatyzację procesu dystrybucji.

Faktury elektroniczne

Faktury elektroniczne to łatwość przechowywania, bezpieczeństwo i ekologia.

Home-banking

Home-banking eliminuje konieczność osobistego przeprowadzania czynności w banku, jednocześnie realizując je z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

CRM Operacyjny

CRM Operacyjny zintegruje działania z różnych obszarów tj. sprzedaży, obsługi Klienta i marketingu.

Windykacja

Moduł Windykacja ułatwi i uprości całą procedurę odzyskania pieniędzy.

Zamówienia od klientów

Obsługuj zdalnie zamówienia składane przez Klientów.

Zamówienia do dostawców

Zamówienia do dostawców umożliwiają przygotowywania zbiorczych zamówień kierowanych następnie do dostawców.

Terminale danych on-line

Zachęcamy również do wprowadzenia terminali danych on-line (rekomendujemy rozwiązania firm Datalogic® i Zebra®). Terminale danych to szybka i mobilna praca oraz automatyzacja wpływająca na zwiększenie wydajności pracy.

Rachunkowość

Zorganizuj zdalną pracę Działu Finansowo-Księgowego w Twojej firmie.


Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›