Promocja Zimowa

Zapraszamy do skorzystania z Zimowej Promocji dla nowych klientów ISOF-ERP!

Uruchom wersję demonstracyjną i ciesz się rabatem 30% na pierwsze trzy miesiące wynajmu systemu ISOF-ERP w trybie UZPI (SaaS).

System ISOF-ERP jest zaawansowanym systemem zapewniającym pełną obsługę firm dowolnej branży (Zamówienia, Sprzedaż, Magazyn, Księgowość, Produkcję,CRM, DMS, Logistykę, Portale B2B i inne).

W celu zapoznania się ze szczegółami Promocji zachęcamy do przeczytania regulaminu promocji oraz do kontaktu z działem handlowym (kontakt@heuthes.pl).

Co zyskujesz

W ramach Zimowej Promocji każdy Klient zyskuje:

  • rabat 30% na pierwsze trzy miesiące wynajmu systemu ISOF-ERP w trybie UZPI (SaaS)

Regulamin Zimowej Promocji [więcej..]

1. Organizatorem Promocji jest przedsiębiorstwo HEUTHES sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Koński Jar 8/30, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS:0000184163.

2. Promocja obowiązuje od 21.12.2017 r., do 19.03.2018 r.

3. W Promocji mogą uczestniczyć wyłącznie przedsiębiorcy, którzy do momentu skorzystania z Promocji nie byli użytkownikami ISOF-ERP.

4. W celu skorzystania z Promocji, Klient musi uruchomić wersję demonstracyjną Systemu ISOF-ERP w czasie trwania Promocji, a następnie umówić termin prezentacji Systemu kontaktując się z pracownikiem działu handlowego Organizatora Promocji. Prezentacja może odbyć się w firmie klienta lub w oddziale firmy HEUTHES, lub za pomocą telekonferencji. Umówienie terminu prezentacji należy wykonać do momentu wygaśnięcia wersji demonstracyjnej Systemu (w ciągu 30 dni).

5. Promocja obowiązuje tylko tych użytkowników, którzy w kwestionariuszu wypełnianym podczas uruchamiania wersji demonstracyjnej wpisali prawidłową nazwę swojej firmy.

6. Firma może założyć więcej niż jedną wersję demonstracyjnę Systemu ISOF-ERP. Promocja obowiązuje jedynie w okresie uruchomienia pierwszej z nich. Wygaśnięcie pierwszej uruchomionej wersji demonstracyjnej systemu ISOF-ERP jest równoznaczne z utratą prawa do skorzystania z Promocji.

7. Rabat na wynajem systemu ISOF-ERP w trybie UZPI (SaaS) określony jest procentowo i obejmuje 30% na pierwsze trzy miesiące wynajmu.

8. Organizator może wypowiedzieć Promocję Klientowi jeżeli płatności na jego rzecz nie są dokonywane w terminie.

9. Szczegółowe warunki świadczenia Usługi Zdalnego Przetwarzania Informacji zawarte są w nadrzędnym Regulaminie UZPI ISOF dostępnym na stronie www.isof.pl/regulamin.

10. Rozszerzanie liczby użytkowników oraz funkcjonalności Systemu po okresie obejmującym Promocję (aneksowanie umowy) jest możliwe na standardowych zasadach opisanych w Regulaminie.

11. Promocja nie łączy się z innymi promocjami HEUTHES.

12. Przedsiębiorstwo HEUTHES jako organizator Promocji zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w niniejszym Regulaminie oraz do zawieszenia Promocji lub jej odwołania w każdym czasie bez podawania przyczyny.

 
Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›