Promocja „Pakiet ISOF Mała Firma”

Uruchomiliśmy specjalną promocję adresowaną do małych firm. Koniecznie zapoznajcie się Państwo ze szczegółami. Można naprawdę dużo zyskać. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem systemu wspomagającego zarządzanie firmą, to nie odwlekajcie tej decyzji na później. Zróbcie to teraz!

Promocja pt. „Pakiet ISOF MAŁA FIRMA” to w rzeczywistości zestaw zdefiniowanych funkcji systemu wykorzystywanych zazwyczaj przez firmy. Promocyjna, miesięczna opłata abonamentowa w trybie SaaS wynosi 87 PLN. W ramach pakietu obowiązuje również rabat na opłaty aktywacyjne, wdrożeniowe i parametryzacyjne oraz dostęp do platformy szkoleń elektronicznych.

„Pakiet ISOF MAŁA FIRMA” składa się z następujących modułów:

 • Fakturowanie (wystawianie dokumentów towarzyszących sprzedaży),
 • Magazyn (pełna kontrola nad stanem magazynu),
 • Raporty kasowe (rejestrowanie operacji gotówkowych i kartowych),
 • Sprzęg do drukarki fiskalnej (fiskalizacja na dołączonej drukarce fiskalnej dokumentów sprzedaży),
 • Administrator (zarządzanie kontami pracowników i uprawnieniami),
 • Operator zdalny (wsparcie pracowników HEUTHES).

Pakiet jest przeznaczony dla małych firm, które w ramach promocji mają obniżony koszt wprowadzenia zaawansowanego systemu klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem.Regulamin promocji „Pakiet ISOF Mała Firma” [więcej..]

1. Organizatorem promocji jest firma HEUTHES sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

2. Promocja „PAKIET ISOF MAŁA FIRMA” obowiązuje od dnia 14.09.2010 do 31.12.2017 r.

3. Promocja dotyczy tylko nowych klientów HEUTHES, którzy spełniają następujące warunki:

- maksymalna liczba użytkowników systemu – 5
- obroty firmy za ostatni rok nie mogą być wyższe niż 2 mln PLN,
- prowadzą Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów lub ewidencję podatkową ryczałtu ewidencjowanego (nie prowadzą pełnej księgowości),
- działają w oparciu o następujące formy organizacyjno-prawne: jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka cywilna, osobowa spółka handlowa (jawna, partnerska, komandytowa) lub organizacja non profit: stowarzyszenia i fundacje.

4. „PAKIET ISOF MAŁA FIRMA” składa się z następujących modułów:

 • Fakturowanie,
 • Magazyn,
 • Raporty kasowe,
 • Sprzęg do drukarki fiskalnej,
 • Administrator,
 • Operator zdalny.

5. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup całego pakietu, bez możliwości zmiany modułu pakietowego na inny moduł ISOF spoza pakietu.

6. W ramach promocji każdy nowy klient firmy HEUTHES, który w okresie obowiązywania promocji podpisze umowę na użytkowanie systemu ISOF w trybie SaaS (wynajem) dla maksymalnie 5 użytkowników, jest uprawniony do skorzystania z obniżonej do 300 PLN jednorazowej opłaty za aktywację, parametryzację i wdrożenie systemu.

7. Każdy klient korzystający z promocji „PAKIET ISOF MAŁA FIRMA” może rozszerzyć funkcjonalność systemu ISOF o kolejne moduły zgodnie ze standardowym cennikiem dostępnym na stronie www.isof.pl. Zwiększenie funkcjonalności i liczby użytkowników jest możliwe po rzeczywistym aktywowaniu pakietu. Dopiero wtedy użytkownik otrzyma klucz elektroniczny HEUTHES, którym będzie mógł podpisać cyfrowo elektroniczny formularz w formacie PDF Zamówienie Zmiany UZPI.

8. Szczegółowe warunki świadczenia usługi zawarte są w nadrzędnym Regulaminie UZPI ISOF dostępnym na stronie www.isof.pl/regulamin.

9. Promocja nie łączy się z innymi promocjami HEUTHES. Nie można też łączyć promocyjnego zakupu systemu ISOF z aneksami zwiększającymi.

10. Firma HEUTHES jako organizator promocji „PAKIET ISOF MAŁA FIRMA” zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w niniejszym Regulaminie oraz do zawieszenia promocji lub jej odwołania.

 


Jak kupić?

Wymagane jest pobranie, wypełnienie w Adobe Reader 9.0, zapisanie, wydrukowanie i podpisanie Zamówienia UZPI - „PAKIET ISOF MAŁA FIRMA”. Następnie przesłanie tego dokumentu listem poleconym lub kurierem wraz z aktualną kserokopią dokumentu KRS lub wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej na adres korespondencyjny:
HEUTHES Sp. z o.o.
ul. Metalowa 6
70-744 Szczecin.

Szczegółowy opis procesu zamówienia znajduje się na stronie http://www.isof.pl/zamowienie/
Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›